Szkoła Podstawowa nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Henryka Sienkiewicza

Sukces naszego ucznia!
Szanowni Rodzice. Dziś oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020 i od klas ósmych rozpoczęliśmy wręczanie świadectw uczniom…
 
Dziś oficjalne zakończenie roku szkolnego 2019/2020…
 
Prezentujemy ofertę edukacyjną Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim dla uczniów klas ósmych. Materiał promocyjny znajduje się na poniższych zdjęciach.
Prezentujemy ofertę edukacyjną ZSP nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim dla uczniów klas ósmych. Materiały promocyjne znajdują się na poniższych zdjęciach.
Dyrektor i nauczyciele Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 6 im. Królowej Jadwigi w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zapraszają  uczniów klas ósmych szkoły podstawowej do nowo powołanej szkoły Liceum Sztuk Plastycznych. Jest to  pierwsze publiczne liceum artystyczne w Piotrkowie Tryb. powołane przez Miasto Piotrków Trybunalski.
W załącznikach do artykułu znajdują się materiały edukacyjne dla uczniów poszczególnych klas do pracy od 22 do 25 czerwca 2020 roku.
Wielkie podziękowania dla Pani Izabeli Jeż oraz Wioletty Stankowskiej!
Dyrektor i nauczyciele Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 6 im. Królowej Jadwigi w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zapraszają uczniów klas ósmych szkoły podstawowej do nowo powołanej szkoły LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH.
W ramach doskonalenia motoryki małej, podczas zajęć korekcyjno - kompensacyjnych prowadzonych przez pedagoga szkolnego uczniowie przygotowali plakaty nawiązujące do obchodzonego co roku w naszej szkole „Światowego dnia bez tytoniu”…
 

Kontakt

ul. Szmidta 3
97-300 Piotrków Trybunalski
tel./fax: 44 732 36 68
e-mail: sp11@sp11.piotrkow.pl

Poniedziałek 13 lipca 2020

Radomiła, Joel, Ernest, Eugeniusz, Małgorzata, Trofima, Sara, Jakub, Ezdrasz

Na skróty