Klasa 1A się nie poddaje i dzielnie realizuje kolejne moduły Ogólnopolskiego Projektu Matematycznego „Natalka i Antek świecie matematyki”.
Otrzymaliśmy go już po raz szósty!
Wspaniały sukces odniosła drużyna naszej szkoły w II Grze Miejskiej „Piotrków Trybunalski – moje miasto inaczej”!
Tym razem trzecie miejsce w konkursie z języka angielskiego dla Wiktora Zasempy!
W czwartek 18.04.2024 r. w Szkole Podstawowej nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się Mistrzostwa Miasta w Piłce Koszykowej 3x3 Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Nasi uczniowie uczestniczyli w imprezie plenerowej „Bliżej autyzmu” zorganizowanej przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Piotrkowie.
Piotr Zielonka laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty.

Nasi najmłodsi uczniowie stawiają na naukę poprzez zabawę!
Serdecznie zapraszamy uczniów klas VI-VIII do udziału w trzeciej edycji szkolnego konkursu informatycznego pod hasłem "Tworzymy przyjazny Internet".
Jak przechytrzyć napięcie powierzchniowe wody, że na powierzchni cały czas utrzymywał się spinacz biurowy? Nie istnieje coś takiego jak głupie czy złe doświadczenie, jest tylko okazja, żeby się rozwijać, uczyć i czynić postępy na drodze samodoskonalenia.

Środa 24 kwietnia 2024

Fidelis, Erwin, Horacy, Egbert, Grzegorz, Horacjusz, Aleksja, Aleksy, Aleksander, Saba