Wspaniały sukces odniosła drużyna naszej szkoły w II Grze Miejskiej „Piotrków Trybunalski – moje miasto inaczej”!
Wysokie miejsce w turnieju piłkarskim chłopców. 23 kwietnia na Stadionie Miejskim Concordia odbyły się eliminacje gminne do turnieju piłkarskiego "Z podwórka na stadion - o Puchar Tymbarku". Rywalizację w turnieju zakończyliśmy na 3 miejscu z dorobkiem 4 pkt i bilansem bramek 13-8.
Klasa 1A się nie poddaje i dzielnie realizuje kolejne moduły Ogólnopolskiego Projektu Matematycznego „Natalka i Antek świecie matematyki”.
Otrzymaliśmy go już po raz szósty!
Tym razem trzecie miejsce w konkursie z języka angielskiego dla Wiktora Zasempy!
W czwartek 18.04.2024 r. w Szkole Podstawowej nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się Mistrzostwa Miasta w Piłce Koszykowej 3x3 Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Nasi uczniowie uczestniczyli w imprezie plenerowej „Bliżej autyzmu” zorganizowanej przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Piotrkowie.
Piotr Zielonka laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty.

Nasi najmłodsi uczniowie stawiają na naukę poprzez zabawę!
Serdecznie zapraszamy uczniów klas VI-VIII do udziału w trzeciej edycji szkolnego konkursu informatycznego pod hasłem "Tworzymy przyjazny Internet".

Czwartek 25 kwietnia 2024

Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek, Piotr