Szkoła Podstawowa nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Henryka Sienkiewicza

Drodzy absolwenci, poniżej podajemy harmonogram odbioru zaświadczeń z wynikami egzaminu ósmoklasisty.
W załączniku przekazujemy informację dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 28 lipca 2020 r. dotyczącą ogłoszenia wyników egzaminu ósmoklasisty przeprowadzonego w czerwcu i lipcu 2020 r.
Sukces naszego ucznia!
Szanowni Rodzice. Dziś oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020 i od klas ósmych rozpoczęliśmy wręczanie świadectw uczniom…
 
Dziś oficjalne zakończenie roku szkolnego 2019/2020…
 
Prezentujemy ofertę edukacyjną Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim dla uczniów klas ósmych. Materiał promocyjny znajduje się na poniższych zdjęciach.
Prezentujemy ofertę edukacyjną ZSP nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim dla uczniów klas ósmych. Materiały promocyjne znajdują się na poniższych zdjęciach.
Dyrektor i nauczyciele Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 6 im. Królowej Jadwigi w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zapraszają  uczniów klas ósmych szkoły podstawowej do nowo powołanej szkoły Liceum Sztuk Plastycznych. Jest to  pierwsze publiczne liceum artystyczne w Piotrkowie Tryb. powołane przez Miasto Piotrków Trybunalski.
W załącznikach do artykułu znajdują się materiały edukacyjne dla uczniów poszczególnych klas do pracy od 22 do 25 czerwca 2020 roku.
Wielkie podziękowania dla Pani Izabeli Jeż oraz Wioletty Stankowskiej!

Kontakt

ul. Szmidta 3
97-300 Piotrków Trybunalski
tel./fax: 44 732 36 68
e-mail: sp11@sp11.piotrkow.pl

Środa 05 sierpnia 2020

Nonna, Cyriak, Abel, Maria, Memiusz, Oswalda, Oswald, Karolina

Na skróty