Informujemy, że zgodnie z ogłoszoną dziś decyzją rządu zajęcia w szkołach zostały zawieszone do 26 kwietnia 2020 roku. Jednocześnie poinformowano o przełożeniu terminu egzaminu ósmoklasisty. Ten odbędzie się nie wcześniej niż w czerwcu. Informacja o nowym terminie pojawi się co najmniej trzy tygodnie wcześniej.

Zdrowych i pogodnych świąt wielkanocnych wszystkim uczniom i ich rodzinom oraz byłym pracownikom szkoły życzą dyrektor i grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim.
Informujemy, że tegoroczna wiosenna przerwa świąteczna trwa od 9 do 14 kwietnia. W tym czasie nie odbywają się zajęcia edukacyjne. Zajęcia zostaną wznowione w środę, 15 kwietnia 2020 roku.
W załącznikach do artykułu znajdują się materiały eduakcyjne dla uczniów poszczególnych klas do pracy od 6 kwietnia do 8 kwietnia 2020 roku.

Urząd Ochrony Danych Osobowych, przy współpracy z MEN, przygotował poradnik dla szkół „Dane osobowe bezpieczne podczas zdalnego nauczania”. To materiał, który wesprze dyrektorów, nauczycieli, a także uczniów i rodziców w bezpiecznym korzystaniu z dostępnych metod i narzędzi do zdalnej nauki. Zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem!
W załącznikach do artykułu znajdują się materiały eduakcyjne dla uczniów poszczególnych klas do pracy od 30 marca do 3 kwietnia 2020 roku.
Uprzejmie informujemy, że Ministerstwo Edukacji Narodowej i Centralna Komisja Egzaminacyjna przygotowują próbny egzamin dla uczniów klas ósmych.
Przekazujemy ważną informację dotyczącą zmiany sposobu zapisu dziecka do szkoły.
Kształcenie na odległość: Poradnik dla szkół. MEN - fragmenty
Przedstawiamy kilka ważnych porad dotyczących właściwego i bezpiecznego korzystania z e-dziennika...

Piątek 10 kwietnia 2020

Grodzisław, Makary, Pompejusz, Marek, Apoloniusz, Daniel, Michał, Antoni, Ezechiel, Małgorzata, Henryk