10 października 2023 r. odbyła się długo wyczekiwana wycieczka do pizzerii Sjesta.
10 października obchodziliśmy Dzień Gier Planszowych.
Październik to w psychologii niezwykły miesiąc. Obchodzimy w nim aż trzy specjalne dni poświęcone dobremu psychicznemu samopoczuciu człowieka.
W związku z licznymi pytaniami pragniemy poinformować, że zajęcia taneczne organizowane przez grupę Hajdasz NIE BĘDĄ odbywać się w naszej szkole.
08-10-2023

Nasi znawcy futbolu

4 października trzydziestu uczniów klas 4-8 wzięło udział w I etapie konkursu Wiedzy o Piłce Nożnej w ramach ogólnopolskiego przedsięwzięcia "Poznaj Polskę na Sportowo" zorganizowanego przez Polski Związek Piłki Nożnej oraz Ministerstwo Edukacji i Nauki.
... i kudłate i łaciate, pręgowane i skrzydlate, te, co skaczą i fruwają na swoje święto zapraszają!
Nasza uczennica Oliwia Szulc z klasy 6A wzięła udział w wielkiej akcji ogólnopolskiej "Pokaż Talent" w kategorii "Talent Wokalny".
2 października, w dniu urodzin Mahatmy Gandhiego, przywódcy indyjskiego ruchu niepodległościowego oraz pioniera filozofii i strategii niestosowania przemocy, obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień bez Przemocy.
02-10-2023

Święto naszych chłopców!
Tradycyjnie już podajemy koszt obiadów w tym miesiącu...

Piątek 29 marca 2024