Szkoła Podstawowa nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Henryka Sienkiewicza

Dyrektor i nauczyciele Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 6 im. Królowej Jadwigi w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zapraszają uczniów klas ósmych szkoły podstawowej do nowo powołanej szkoły LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH.
W ramach doskonalenia motoryki małej, podczas zajęć korekcyjno - kompensacyjnych prowadzonych przez pedagoga szkolnego uczniowie przygotowali plakaty nawiązujące do obchodzonego co roku w naszej szkole „Światowego dnia bez tytoniu”…
 
W załączniku umieszczamy prezentację dotyczącą zasad rekrutacji dla absolwentów klas VIII szkół podstawowych w roku szkolnym 2019/2020.
W załączniku prezentujemy zarządzenie Łódzkiego Kuratora Oświaty w sprawie wykazu zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych w roku szkolnym 2019/2020, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły.
 
W załączniku prezentujemy przydział sal podczas egzaminów ósmoklasistów.
W załącznikach do artykułu znajdują się materiały edukacyjne dla uczniów poszczególnych klas do pracy od 15 do 19 czerwca 2020 roku.
Prezentujemy harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021 oraz adres, z którego musi skorzystać kandydat – uczeń starający się o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej w województwie łódzkim...
W załącznikach do artykułu znajdują się materiały edukacyjne dla uczniów poszczególnych klas do pracy od 8 do 10 czerwca 2020 roku.
Konkurs dla klas ósmych w ramach projektu „Aktywny obywatel - Aktywny obserwator” został rozstrzygnięty zdalnie...  
W czwartek, 4 czerwca, odbyło się w naszej szkole podsumowanie X edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Twoje Dane – Twoja Sprawa” Skuteczna Ochrona Danych Osobowych pod hasłem „W poszukiwaniu naszej prywatności”…
 

Kontakt

ul. Szmidta 3
97-300 Piotrków Trybunalski
tel./fax: 44 732 36 68
e-mail: sp11@sp11.piotrkow.pl

Środa 05 sierpnia 2020

Nonna, Cyriak, Abel, Maria, Memiusz, Oswalda, Oswald, Karolina

Na skróty