W Polsce i na świecie kwiecień ma kolor niebieski. Jest to Miesiąc Wiedzy na Temat Autyzmu - National Autism Awareness Month.
03-04-2024

Stypendia szkolne

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że w Zespole Świadczeń Rodzinnych przy ul. Sienkiewicza 16A przyjmowane są oświadczenia na drugi semestr roku szkolnego 2023/2024 od rodziców dzieci mających przyznane stypendium.
Tradycyjnie już podajemy koszt obiadów w tym miesiącu...
Pierwsze „jajeczko” w 1A.
Masz problem z nauką? Zapraszamy w każdą środę o godz. 11.30 do sali 02.
Wszystkim rodzicom, uczniom i pracownikom Szkoły Podstawowej nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim życzymy pogodnych świąt wielkanocnych spędzonych w zdrowiu i miłości.

Powoli naszą szkolną tradycją stają się świąteczne edycje lekcji matematyki.
22 marca to Światowy Dzień Wody, jednak w wielu krajach nie jest to powód do świętowania. Aż połowa ludzi na świecie doświadcza krytycznego braku wody w ciągu roku, a w desperacji – pije skażoną, szkodliwą wodę, narażając się na choroby lub śmierć. Jak co roku nasza szkoła przystąpiła do akcji „Światowy Dzień Wody z Polską Akcją Humanitarną”.
W ubiegły piątek został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną.
24-03-2024

Najmłodsi do boju!

Boju sportowego oczywiście, bo 20 marca br. w hali Relax odbyły się Mistrzostwa Miasta w Grach i Zabawach Ruchowych klas I-IV Igrzyska Dzieci 2023/2024.

Wtorek 23 kwietnia 2024

Adalbert, Wojciech, Gerard, Helena, Jerzy, Gabriela, Gerarda, Lena