Przypominamy, że zapisu dziecka do klasy I w roku szkolnym 2024/2025 można dokonać w sekretariacie szkoły w godzinach 8.00-15.00 (dotyczy dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły).
23 lutego wypada Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. W ostatnich dniach nasi uczniowie mieli okazję dowiedzieć się czegoś więcej o tej niebezpiecznej chorobie. Poznali objawy depresji, konsekwencje jej nieleczenia a także dowiedzieli się, gdzie należy szukać fachowej pomocy.
"Barwy dźwięków" to konkurs plastyczny dla uczniów kl.7-8 z województwa łódzkiego zorganizowany przez ZSP nr 6 w Piotrkowie Trybunalskim.
W ramach realizacji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Trzymaj Formę" odbyły się mistrzostwa szkoły w zwinnościowym torze przeszkód.
23 lutego obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Depresja co roku zbiera coraz większe żniwo zarówno wśród dorosłych, jak i wśród dzieci i młodzieży. Wiele osób bagatelizuje problem i nie uważa depresji za chorobę, która wymaga odpowiedniego leczenia. To skutkuje wzrostem liczby prób samobójczych, przypadków wypalenia zawodowego albo pogorszeniem relacji ze swoim otoczeniem.
Dzieci spędzają coraz więcej czasu przed ekranami swoich komputerów oraz smartfonów, a sieć to nie tylko dostęp do wiedzy i rozrywki, to także poważne zagrożenia.
15-02-2024

Walentynki! 💘

Tradycyjnie już świętowaliśmy Dzień św. Walentego.
Przypomnijmy – warunkiem wzięcia udziału w konkursie było zaprojektowanie krzyżówki, w której hasła będą się odnosiły do takich tematów jak zima, ferie zimowe, bezpieczeństwo, sporty zimowe, numery alarmowe itd.
Klasa 1A zrealizowała kolejne dwa moduły projektu „Natalka i Antek w świecie wielkiej matematyki”.
6 lutego obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu. I właśnie tego dnia odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom kolejnej edycji konkursu pt. "NIE przemocy w sieci!".

Czwartek 28 marca 2024

Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus, Rogat