Szkoła Podstawowa nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Henryka Sienkiewicza

Podajemy harmonogram konsultacji z pedagogiem szkolnym na terenie szkoły.
W związku ze zmianą podstawy programowej z religii, od roku szkolnego 2020/2021 będą obowiązywały nowe podręczniki dla klas pierwszych i piątych...
Biblioteka szkolna prosi o zwrot książek i podręczników do dnia 10 czerwca 2020 r. (kl. I-VII). Uczniowie klas VIII mogą zwrócić podręczniki po egzaminach.
01-06-2020

Ważne terminy

Drodzy Rodzice i Uczniowie, w związku ze zbliżającym się zakończeniem roku szkolnego 2019/2020 przypominamy ważne terminy. Prezentujemy je poniżej.
 
W załącznikach do artykułu znajdują się materiały edukacyjne dla uczniów poszczególnych klas do pracy od 1 do 5 czerwca 2020 roku.
 
W załącznikach prezentujemy harmonogram konsultacji dla ucznów klas I - VIII. Przypominamy, że konsultacje odbywają się po wcześniejszym uzgodnieniu ich z nauczycielem, gdyż obowiązuje dopuszczalna liczba uczniów przebywających w jednej sali.

 
W załącznikach prezentujemy nowe procedury postępowania w Szkole Podstawowej nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim zapewniające bezpieczeństwo uczniom i kadrze sprawującej opiekę w trakcie pandemii. Przed przybyciem dzieci do szkoły należy podpisać i dostarczyć stosowne oświadczenia, które również znajdują się w załącznikach.
W załączniku do niniejszego artykułu prezentujemy wytyczne dotyczące przeprowadzania egzaminu ósmoklasistów w 2020 roku. Poniżej też schemat pod tytułem „O czym należy pamiętać podczas egzaminu?”.
 
Uczennica klasy 8A, Agata Pabich, wygrała ogólnopolski konkurs w ramach tegorocznej edycji projektu "Twoje Dane - Twoja Sprawa"...
Dyrektor i nauczyciele Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 6 im. Królowej Jadwigi w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zapraszają uczniów klas ósmych do zapoznania się z ofertą szkoły.

Kontakt

ul. Szmidta 3
97-300 Piotrków Trybunalski
tel./fax: 44 732 36 68
e-mail: sp11@sp11.piotrkow.pl

Środa 05 sierpnia 2020

Nonna, Cyriak, Abel, Maria, Memiusz, Oswalda, Oswald, Karolina

Na skróty