Program stypendialny "KLASA" skierowany jest do zdolnych absolwentów szkół podstawowych z mniejszych miejscowości...
W załącznikach do artykułu znajdują się materiały eduakcyjne dla uczniów poszczególnych klas do pracy od 20 kwietnia do 24 kwietnia 2020 roku.
Klasa 5A w ramach zajęć zdalnego nauczania wykonala kartki z podziękowaniami dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Piotrkowie Trybunalskim. Prezentujemy je poniżej.
W załącznikach do artykułu znajdują się materiały eduakcyjne dla uczniów poszczególnych klas do pracy od 15 kwietnia do 17 kwietnia 2020 roku.
Informujemy, że zgodnie z ogłoszoną dziś decyzją rządu zajęcia w szkołach zostały zawieszone do 26 kwietnia 2020 roku. Jednocześnie poinformowano o przełożeniu terminu egzaminu ósmoklasisty. Ten odbędzie się nie wcześniej niż w czerwcu. Informacja o nowym terminie pojawi się co najmniej trzy tygodnie wcześniej.

Zdrowych i pogodnych świąt wielkanocnych wszystkim uczniom i ich rodzinom oraz byłym pracownikom szkoły życzą dyrektor i grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim.
Informujemy, że tegoroczna wiosenna przerwa świąteczna trwa od 9 do 14 kwietnia. W tym czasie nie odbywają się zajęcia edukacyjne. Zajęcia zostaną wznowione w środę, 15 kwietnia 2020 roku.
W załącznikach do artykułu znajdują się materiały eduakcyjne dla uczniów poszczególnych klas do pracy od 6 kwietnia do 8 kwietnia 2020 roku.

Urząd Ochrony Danych Osobowych, przy współpracy z MEN, przygotował poradnik dla szkół „Dane osobowe bezpieczne podczas zdalnego nauczania”. To materiał, który wesprze dyrektorów, nauczycieli, a także uczniów i rodziców w bezpiecznym korzystaniu z dostępnych metod i narzędzi do zdalnej nauki. Zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem!
W załącznikach do artykułu znajdują się materiały eduakcyjne dla uczniów poszczególnych klas do pracy od 30 marca do 3 kwietnia 2020 roku.

Środa 05 sierpnia 2020

Nonna, Cyriak, Abel, Maria, Memiusz, Oswalda, Oswald, Karolina