Szkoła Podstawowa nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Henryka Sienkiewicza

Uprzejmie informujemy, że Ministerstwo Edukacji Narodowej i Centralna Komisja Egzaminacyjna przygotowują próbny egzamin dla uczniów klas ósmych.
Przekazujemy ważną informację dotyczącą zmiany sposobu zapisu dziecka do szkoły.
Kształcenie na odległość: Poradnik dla szkół. MEN - fragmenty
Przedstawiamy kilka ważnych porad dotyczących właściwego i bezpiecznego korzystania z e-dziennika...
Uwaga! W załączniku prezentujemy "Zarządzenie nr 7/2020 dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11 im. Henryka Sienkiewicza w Piotrkowie Trybunalskim z dnia 24 marca 2020 roku w sprawie prowadzenia kształcenia na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół [...]"
W załącznikach do artykułu znajdują się materiały eduakcyjne dla uczniów poszczególnych klas do pracy od 23 do 27 marca 2020 roku.
W związku z rozszerzającą się epidemią koronawirusa i wzmożoną aktywnością dzieci w Internecie przypominać tu będziemy ważne informacje dotyczące właściwych zachowań w sieci i nie tylko. Prosimy o zapoznawanie się z pojawiającymi się plikami (załącznikami) w tym artykule.
Zachęchęcamy wszystkie dzieci do obejrzenia niezwykle ciekawej i przystępnej prezentacji o koronawirusie.
19-03-2020

#MyFreedomDay

11 marca 2020 roku klasy 2A i 7B przyłączyły się do akcji #MyFreedomDay, wydarzenia organizowanego w ramach CNN Freedom Project...
Drodzy Rodzice i Uczniowie, zgodnie z tym, co wielokrotnie podkreślał Minister Edukacji Narodowej, przypominamy, że czas zamknięcia szkół nie jest dla dzieci czasem wolnym od nauki...

Kontakt

ul. Szmidta 3
97-300 Piotrków Trybunalski
tel./fax: 44 732 36 68
e-mail: sp11@sp11.piotrkow.pl

Środa 05 sierpnia 2020

Nonna, Cyriak, Abel, Maria, Memiusz, Oswalda, Oswald, Karolina

Na skróty