Zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną mediów publicznych. Prezentujemy ją w poniższym załączniku.
W załączniku prezentujemy ulotkę dotyczącą Szkoły Branżowej I-ego stopnia, która zostanie otwarta przez Haering Polska wspólnie z ZSCKZ w Bujnach i ZSP CKU w Szydłowie. Kierunek kształcenia: operator obrabiarek skrawających. Jest to oferta przygotowana dla absolwentów szkół podstawowych.
Program stypendialny "KLASA" skierowany jest do zdolnych absolwentów szkół podstawowych z mniejszych miejscowości...
W załącznikach do artykułu znajdują się materiały eduakcyjne dla uczniów poszczególnych klas do pracy od 20 kwietnia do 24 kwietnia 2020 roku.
Klasa 5A w ramach zajęć zdalnego nauczania wykonala kartki z podziękowaniami dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Piotrkowie Trybunalskim. Prezentujemy je poniżej.
W załącznikach do artykułu znajdują się materiały eduakcyjne dla uczniów poszczególnych klas do pracy od 15 kwietnia do 17 kwietnia 2020 roku.
Informujemy, że zgodnie z ogłoszoną dziś decyzją rządu zajęcia w szkołach zostały zawieszone do 26 kwietnia 2020 roku. Jednocześnie poinformowano o przełożeniu terminu egzaminu ósmoklasisty. Ten odbędzie się nie wcześniej niż w czerwcu. Informacja o nowym terminie pojawi się co najmniej trzy tygodnie wcześniej.

Zdrowych i pogodnych świąt wielkanocnych wszystkim uczniom i ich rodzinom oraz byłym pracownikom szkoły życzą dyrektor i grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim.
Informujemy, że tegoroczna wiosenna przerwa świąteczna trwa od 9 do 14 kwietnia. W tym czasie nie odbywają się zajęcia edukacyjne. Zajęcia zostaną wznowione w środę, 15 kwietnia 2020 roku.
W załącznikach do artykułu znajdują się materiały eduakcyjne dla uczniów poszczególnych klas do pracy od 6 kwietnia do 8 kwietnia 2020 roku.

Środa 24 kwietnia 2024

Fidelis, Erwin, Horacy, Egbert, Grzegorz, Horacjusz, Aleksja, Aleksy, Aleksander, Saba