Budżet obywatelski 2019: wygraj boisko dla "Jedenastki"

budzet-obywatelski-1530516785.png
Ruszyła kolejna edycja „Budżetu obywatelskiego”, w którym głosy piotrkowian zadecydują o tym, jakie przedsięwzięcia będą realizowane w naszym mieście w przyszłym roku. Głosowanie trwa od 9 do 23 września...

Przypomnijmy, że dzięki ogromnemu zaangażowaniu środowiska szkolnego w ubiegłym roku wygraliśmy budowę  placu rekreacyjno - sportowego przy naszej placówce. Projekt ten zostanie zrealizowany w przyszłym roku. Tymczasem w tym roku, wśród 11 propozycji, znajduje się także projekt boiska sportowego przy Szkole Podstawowej nr 11. Głównym założeniem projektu jest utworzenie miejsca sportu i rekreacji dla środowiska lokalnego — boiska sportowego. Teren objęty projektem wyposażony zostanie w elementy bieżni i ławki.

Aby oddać głos należy wejść na stronę www.piotrkowianiedecyduja.pl. Następnie należy wpisać swój PESEL, zaznaczyć pola akceptacji oświadczeń oraz nacisnąć "Weź udział w głosowaniu". Każdy głosujący może oddać - jeden głos na projekt rejonowy oraz/lub jeden głos na projekt ogólnomiejski. Po wybraniu projektów naciśnij "Wyślij"

UWAGA: każdy PESEL uczestniczy tylko raz w głosowaniu!

Z góry dziękujemy wszystkim rodzicom, uczniom, nauczycielom, członkom ich rodzin oraz wszystkim przyjaciołom naszej szkoły za zaangażowanie i  oddanie swojego cennego głosu na ten projekt!