Drugie miejsce w konkursie "Myślę globalnie, działam lokalnie"!

20 listopada uczennice klasy VIIIa, Agata Kowalczyk, Lena Kowalczyk, Katarzyna Muszner i Aleksandra Koblenzer wzięły udział w konkursie organizowanym przez III LO w Piotrkowie Trybunalskim...
Konkurs składał się z trzech etapów. W pierwszym etapie uczennice przygotowały film "Zdrowy styl życia gwarancją zdrowia". Po pomyślnej weryfikacji prac nasze uczennice zakwalifikowały się do kolejnego etapu, który polegał na rozwiązaniu testu: "Znam parki krajobrazowe województwa łódzkiego". Uczennice naszej szkoły po zsumowaniu punktów z części praktycznej i teoretycznej zajęły II miejsce. Na koniec uczniowie wysłuchali niezwykle ciekawego wykładu wygłoszonego przez pracownika Oddziału Terenowego Nadpilicznych Parków Krajobrazowych w Moszczenicy. Opiekunem grupy z naszej szkoły była pani Monika Kociołek. Gratulujemy!