Dzień Nowych Technologii w Edukacji 2019

dnt
Nasza szkoła bierze udział w kolejnym ważnym projekcie edukacyjnym. To zainicjowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i przypadający na 21. marca „Dzień Nowych Technologii w Edukacji". Poniżej prezentujemy jego harmonogram...

18 - 22.03.2019

- klasy I - VIII - informacje dotyczące nowych technologii umieszczone na gazetkach klasowych – odpowiedzialni: wychowawcy klas,
- klasy I - III - konkurs rysunkowy - wynalazki XXI wieku – odpowiedzialni: wychowawcy klas,
- klasy IV - VI - na zajęciach z techniki i plastyki projektujemy wynalazki XXI wieku  – odpowiedzialni: nauczyciele techniki, plastyki,
- klasy VI - VII - "Stosowanie nowych technologii w życiu codziennym i edukacji"  - prezentacje multimedialne, filmiki oraz prace zaprogramowane w  Scratch – odpowiedzialni: nauczyciele informatyki, wychowawcy klas,
 - klasy VIII - "Stosowanie nowych technologii w życiu codziennym i edukacji - sukces czy porażka?" - prezentacje multimedialne, filmiki oraz prace zaprogramowane w  Scratch - odpowiedzialni: nauczyciele informatyki, wychowawcy klas.

21.03.2019

1. Wystawa prac – wynalazki – odpowiedzialni: Ilona Trojan, Grzegorz Chmielewski, Samorząd Uczniowski.
2. Wszystkie zajęcia z użyciem nowych technologii.
3. Wykonanie, prezentacja, dyskusja na tematy: "Stosowanie nowych  technologii w życiu codziennym i edukacji", "Stosowanie nowych  technologii w życiu codziennym i edukacji - sukces czy porażka?" – odpowiedzialni: wychowawcy klas, nauczyciele informatyki, biblioteka szkolna, Samorząd Uczniowski.

Koordynator: Anna Dajcz