Dzień otwarty za nami – zobacz zdjęcia i filmy!

Wczoraj odbył się w naszej szkole „Dzień otwarty”…

Przybyłe dzieci wraz ze swoimi rodzicami mogły zapoznać się z ofertą Szkoły Podstawowej nr 11. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 17 w sali gimnastycznej. Podczas imprezy prowadzonej przez panią Ilonę Trojan goście obejrzeli spektakl „Czerwony Kapturek” oraz wysłuchali wierszyków i piosenek w wykonaniu uczniów szkoły. Nie zabrakło też zabaw ruchowych. Wraz z nauczycielem wychowania fizycznego, panią Izabelą Jeż, przybyłe dzieci wykonały układ taneczny. Po krótkim przemówieniu dyrektor szkoły, pani Teresy Marczak, dzieciaki zwiedzały poszczególne sale i wykonywały zadania z wykorzystaniem tablic interaktywnych i komputerów. Odwiedziły też bibliotekę szkolną i gabinet pedagoga. Na wszystkich gości czekał smaczny poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów klas starszych. Poniżej prezentujemy zdjęcia z wydarzenia oraz dwa krótkie filmy - fragment spektaklu „Czerwony Kapturek” oraz wspomniany wyżej układ taneczny.