Kompleks sportowo-rekreacyjny przy SP11

sp11-1578561546
Za portalem miejskim www.piotrkow.pl przekazujemy informację, która z pewnością zainteresuje całą społeczność szkolną...
Aż 8 firm złożyło oferty w przetargu na budowę kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy Szkole Podstawowej nr 11 (ul. Szmidta 3). W skład kompleksu wejdą: dwa boiska (trawiaste do piłki nożnej o wymiarach 42x21 metrów z bramkami 2x5 metrów oraz wielofunkcyjne z nawierzchnią poliuretanową do gry w piłkę siatkową (wym. 18x9 m) i koszykową (wym. 21,5x15 m) ogrodzone piłkochwytami, skocznia do skoku w dal oraz plac rekreacyjno-sportowy. W ramach tego placu przewiduje się wykonanie strefy edukacyjnej w postaci gier matematyczno-logicznych oraz miasteczka ruchu rowerowego. Wszystko to znajdzie się na wyremontowanym terenie pomiędzy budynkiem szkoły a wybudowanymi boiskami. Do dyspozycji dzieci będą gry logiczne takie, jak: "Chińczyk", "Twister z planszą", "Szachy, warcaby" oraz gry matematyczno-edukacyjne: "Tablica: węże i drabiny", "Ślimak alfabet", "Ślimak matematyczny" i "Klasy". Całość inwestycji uzupełnią elementy małej architektury, jak ławki i betonowe kosze na śmieci. Dodatkowo w ramach inwestycji w ul. Szmidta wybudowana zostanie kanalizacja deszczowa, która odwodni tereny przy Szkole Podstawowej r 11.

Do przetargu stanęło osiem firm:
- DRO-MAR   (Skaryszew) -  1.290.000 zł
- GIERMAKOWSKA ROBOTY DROGOWE I BRUKARSKIE (Odrzywół) - 773.149,70 zł
- TORAKOL (Dobre) - 1.014.750 zł
- GB Technology s.c. (Kielce) - 788.692,85 zł,
- BELLSPORT (Bytom) - 1.118.946,63 zł,
- ACTIVA  (Łódź) - 1.033.200 zł,
- DAR-CAR (Rogów) – dwa formularze oferty - 1.181.660 zł oraz 1.281.660 zł.
- TEL-BRUK (Częstochowa) - 979.013,73 zł

W najbliższych dniach urzędnicy sprawdzą oferty pod względem formalnym oraz pod kątem kompletności przygotowanej dokumentacji. Zwycięska firma na wykonanie prac będzie miała 8 miesięcy od daty podpisania umowy.