Miejskie obchody Święta Konstytucji

W dniu dzisiejszym w piotrkowskim amfiteatrze odbyły się miejskie obchody Święta Konstytucji 3 Maja…

W uroczystościach reprezentowali naszą szkołę członkowie pocztu sztandarowego: Julia Kowalczyk, Katarzyna Gąsior, Daniela Krupa, Klaudia Barczewska, Szymon Pączyński i Bartłomiej Makuch. Ponadto uczennice klas młodszych: Izabela Bąkowska, Oliwia Piejek, Dorota Spas, Weronika Niedźwiecka, Amelia Kotlicka, Wiktoria Skrobiewska i Wiktoria Pisarek wręczały zebranym biało - czerwone papierowe kwiaty przygotowane przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 11. Liczną reprezentację grona pedagogicznego stanowili: dyrektor szkoły Teresa Marczak, wicedyrektor Anna Dajcz, Kalina Balińska, Anna Sołtys-Dobrowolska, Dagmara Okońska-Spas, Ilona Trojan oraz Mariusz Danielak. Kilka zdjęć z wydarzenia prezentujemy poniżej.