Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

20200301_105530
W dniu dzisiejszym,  1 marca, o godzinie 10.00, w Kościele Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się uroczysta msza z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych…

Po mszy poczty sztandarowe przeszły w okolice Ronda Żołnierzy Wyklętych, gdzie zebrani odśpiewali hymn i usłyszeli okolicznościowe przemówienie wiceprezydenta Piotrkowa Trybunalskiego, Andrzeja Kacperka, po którym złożono wiązanki kwiatów. Naszą szkołę reprezentowali członkowie pocztu sztandarowego: Hanna Czarniak (8C), Agata Kowalczyk (8A), Lena Kowalczyk (8A), Kacper Jagiełło (8B) i Adrian Olszewski (8B). Przedstawicielami grona pedagogicznego byli dyrektor szkoły Teresa Marczak oraz Mariusz Danielak. Zdjęcia z wydarzenia prezentujemy poniżej.