Nowe zasady dotyczące obiadów

zupka
W związku z zaistniałą w naszej szkole sytuacją epidemiologiczną zmieniają się zasady wydawania obiadów.
W związku z sytuacją epidemiologiczną w naszej szkole została podjęta decyzja o wydawaniu obiadów jedynie dla uczniów z kl. I-III (od 12.10.2020 r. do odwołania).

Harmonogram wydawania posiłków:
  • 11.00-11.25: kl. I,
  • 11.30-11.50: kl. III,
  • 12.10-12.30: kl. II.

WYJĄTEK stanowią uczniowie z kl. IV-VIII, którzy mają przyznane obiady refundowane przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim. Obiady będą wydawane w godzinach 12.35-12.50.

Nadpłaty za obiady uczniów z kl. IV-VIII zostaną zwrócone rodzicom.

Dodatkowo przypominamy również o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa uczniów w stołówce szkolnej podczas pandemii koronawirusa COVID-19:

1. Uczniowie przychodzą na obiad do stołówki szkolnej według harmonogramu dla poszczególnych klas, potwierdzają swoją obecność na liście.

2. Każdy uczeń przed wejściem do stołówki ma założoną maseczkę.

3. Uczniowie są zobowiązani do umycia i zdezynfekowania dłoni przed obiadem oraz zachowania dystansu społecznego w jadalni.

4. Dzieci siadają przy stoliku z rówieśnikami ze swojej klasy.

5. Uczniowie, którzy skończyli obiad, odnoszą własne naczynia do okienka i niezwłocznie opuszczają stołówkę.

6. Pracownik obsługi po każdej grupie spożywającej obiad myje oraz dezynfekuje blaty stołów i ławeczki.