Oddaj głos na naszą szkołę w konkursie "Wzorowa łazienka"!

wzor-crop
Przypominamy, że nasza szkoła przystąpiła do 5. Edycji Programu ,,WZOROWA ŁAZIENKA”, który ma charakter społeczno – edukacyjny...
Główne cele konkursu to poprawa warunków sanitarnych w polskich szkołach podstawowych i umożliwienie ich uczniom dostępu do czystych, higienicznych łazienek w szkołach oraz edukacja i popularyzacja wiedzy w zakresie higieny.

Nagrody dla Laureatów Programu:
a) Nagroda I stopnia: remont i aranżacja / dekoracja łazienek na terenie szkoły o wartości 30.000,00 zł;
b) Nagroda II stopnia: odświeżenie łazienek na terenie szkoły o wartości 5.000,00 zł każda;
c) Nagroda III stopnia: 100 litrów płynu do toalet Domestos.
Bardzo prosimy o oddawanie głosów na naszą szkołę na stronie www.wzorowalazienka.pl. Codziennie można oddać jeden głos!

Aby oddać głos należy kliknąĆ "GŁOSUJ", nastepnie wpisać w wyszukiwarkę miasto "Piotrków Trybunalski" i po wyświetleniu naszej szkoły kliknąć na ikonę placówki. Następnie należy podać adres e-mailowy, na który otrzymamy kod do głosowania i zaznaczyć zgody regulaminowe. Potem wpisujemy kod, który otrzymaliśmy i oddajemy głos.