Podsumowanie Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Twoje Dane – Twoja Sprawa”

IMG_5533
W czwartek, 4 czerwca, odbyło się w naszej szkole podsumowanie X edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Twoje Dane – Twoja Sprawa” Skuteczna Ochrona Danych Osobowych pod hasłem „W poszukiwaniu naszej prywatności”…

Tegoroczny finał edycji odbył się nieprzypadkowo w naszej placówce, bowiem zwycięzcą tej edycji została uczennica Szkoły Podstawowej nr 11, Agata Pabich! Nagrodę Agacie wręczyła Urszula Góral, Dyrektor Departamentu Współpracy Międzynarodowej UODO. Ponadto uroczystość uświetnili swoją obecnością Elżbieta Lottko, Wizytator Delegatury Kuratorium Oświaty w Łodzi, Marta Mikołajczyk, Starszy Specjalista Departamentu Współpracy Międzynarodowej i Edukacji, Anna Pełka, Inspektor Ochrony Danych Osobowych Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego oraz Inspektor Ochrony Danych Osobowych Piotr Pryliński, którzy również złożyli gratulacje laureatce. Podczas uroczystości szkolny koordynator projektu, wicedyrektor Anna Dajcz, przedstawiła działania placówki w zakresie ochrony danych osobowych, zaś sama laureatka zaprezentowała zwycięską pracę filmową. Poniżej prezentujemy zdjęcia z wydarzenia.