Podsumowanie zbiórki WOŚP

Rekordowy wynik zbiórki w naszej szkole!
31 stycznia 2021 roku odbył się 29 finał WOŚP. Nasza szkoła już drugi raz zaangażowała się w jego przebieg. Aż 56 wolontariuszy z klas 7 i 8 w mroźną niedzielę wyszło na ulice naszego miasta i kwestowało na rzecz WOŚP. Ponad to kolejny raz mogliśmy wspierać fundację i wrzucać datki do puszki stacjonarnej, która znajdowała się w gabinecie pedagoga szkolnego.

Miło nam poinformować, że pomimo niesprzyjających warunków związanych z pandemią COVID-19 wspólnie uzbieraliśmy kwotę 1152,60 zł!!! Warto wspomnieć, że w ubiegłym roku zebrana kwota wyniosła 680 zł. Tym bardziej serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, uczniom i rodzicom za wsparcie i każda monetę wrzuconą do puszki. To nasz wspólny sukces! Cieszymy się również, że już kolejny rok mamy w piotrkowskim sztabie 3657 swojego człowieka, czyli panią Annę Sołtys-Dobrowolską, która jednocześnie jest koordynatorem szkolnym wszystkich działań związanych z WOŚP.

Dziękujemy wszystkim!
🥰

W fotorelacji znajdziecie zdjęcia dokumentujące wszystkie działania związane z 29. finałem - od przekazywania pakietów dla naszych wolontariuszy i wrzucania datków do puszki stacjonarnej, aż po finałowy dzień.