Ślubowanie klas pierwszych za nami

IMG_20161018_162953
18 października oficjalnie przyjęliśmy do grona uczniów naszych kochanych pierwszoklasistów...
W sali gimnastycznej, by uczcić ten dzień, zebrali się przedstawiciele władz miasta, dyrekcja szkoły, grono nauczycielskie, rodzice, rodziny oraz oczywiście pierwszaczki! Wszyscy z przejęciem oczekiwali na tę uroczystą chwilę. Maluchy spisały się na medal! Pięknie przedstawiły to czego zdążyły się nauczyć przez kilkadziesiąt dni spędzonych w naszej szkole: recytowały liczne wiersze i śpiewały wesołe piosenki o szkole. Dzieci złożyły uroczyste ślubowanie przed Sztandarem Szkoły i tym samym oficjalnie dołączyły do grona uczniów. Pierwszoklasiści zachwycili wszystkich zebranych swoimi umiejętnościami, czego wyrazem były oklaski, uśmiechy i uściski, których nie było końca. Na pamiątkę tego dnia dzieci otrzymały dyplomy oraz prezenty. Witajcie na pokładzie kochani! Poniżej prezentujemy zdjęcia z uroczystości.