Stypendium dla Dominiki Dziembor

Uczennica naszej szkoły, Dominka Dziembor, otrzymała stypendium firmy Gillette Poland International Sp. z.o.o...

27 listopada 2019 roku w restauracji Farina Bianco w Łodzi odbyła się Gala Stypendialna, na której za całoroczną pracę i wysokie oceny na świadectwie najbardziej uzdolnione dzieci pracowników firmy Gillette Poland International Sp. z.o.o w Łodzi otrzymały nagrody w formie czeku. Wieczór rozpoczął się od krótkiej przemowy głównego dyrektora firmy. Następnie wręczane były czeki. Na galę zaproszony został również finalista Master Szef Junior, który poprowadził warsztat kulinarny, na którym nagrodzona młodzież mogła wykazać się kreatywnością. Po zakończeniu czekał na gości smaczny poczęstunek.