Sukcesy naszych uczniów w V Mitingu Lekkoatletycznym!

miting (1)
21 kwietnia 2016 r. na stadionie miejskim w naszym mieście odbył się V Miting Lekkoatletyczny Szkół Podstawowych w ramach kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”…

Organizatorami imprezy byli Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Miejski Szkolny Związek Sportowy w Piotrkowie Trybunalskim. Uczniowie rywalizowali ze sobą w  czterech konkurencjach lekkoatletycznych: biegu na 60 m, biegu na 600 m (dziewczęta) i 1000m (chłopcy), skoku w dal lub wzwyż oraz w rzucie piłeczką palantową. Szkołę reprezentowali: Jakub Kucewicz VIa, Kacper Szwedowski VIa, Bartek Wieczorek VIb, Maksymilian Danielak Va, Jan Jakubczak Va, Sandra Jakubiak Via, Roksana Stryjkowska VIa, Klaudia Barczewska VIa, Kornelia Bień VIb i Weronika Sitarska VIb. Pierwsze miejsce w klasyfikacji indywidualnej w kategorii  dziewcząt w konkurencji skoku w dal zajęła Sandra Jakubiak, natomiast trzecie miejsce w tej samej kategorii – Roksana Stryjkowska. Wśród chłopców w konkurencji rzutu piłeczką palantową brązowy medal zdobył uczeń klasy Va – Maksymilian Danielak. Gratulujemy! Zdjęcia z mitingu można zobaczyć poniżej.