Wigilia w klasie VIIIA

Wigilia klasowa to świetny moment, aby w atmosferze wzajemnej życzliwości, przy dźwiękach znanych i lubianych kolęd w języku polskim
i angielskim oraz wspólnym posiłku wprowadzić wszystkich w magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia...
W klasie 8A wigilia odbyła się w czwartek 19 grudnia 2019r. Na początku wszyscy uczniowie wraz z wychowawcą i zaproszonymi gośćmi - panią dyrektor Teresą Marczak, panią Izabelą Jeż, panią Aleksandrą Kowalczyk i panią Katarzyną Tomą - połamali się opłatkiem składając sobie serdeczne życzenia na zbliżające się święta i nadchodzący nowy rok. Następnie wszyscy zasiedli do stołu pełnego przeróżnych łakoci. Ostatnie spotkanie wigilijne klasy przebiegało w bardzo miłej atmosferze, nie zabrakło wspomnień i łez wzruszenia.