Wiosenna Spartakiada Pierwszaków

Wiosenna spartakiada 2016 (1)
Tradycyjnie w czasie Tygodnia Ekologicznego, 14 kwietnia 2016 roku, odbyła się w naszej szkole Wiosenna Spartakiada Pierwszaków pod hasłem „Asy z pierwszej klasy”...
Sześcioosobowe reprezentacje klas pierwszych rywalizowały w zabawie - w formie wyścigów rzędów - ilustrowanej wiosenną opowieścią. Odbyły się wyścigi żabek, niedźwiadków, jeżyków, szaraków, pajączków oraz skoki przez przeszkody. Oprócz tego każda klasa przygotowała krótkie hasło - zawołanie związane ze swoim kwiatkiem. Zwyciężyła klasa I b, II miejsce zajęła klasa Ia, natomiast na III miejscu uplasowała się klasa Ic. Wszyscy uczestnicy otrzymali medale oraz pamiątkowe dyplomy. Spartakiadę przygotowała oraz przeprowadziła sekcja do spraw promocji zdrowia wraz z opiekunem panią Izabelą Jeż. Zdjęcia z tego wydarzenia można zobaczyć poniżej.