Wspaniały sukces Agaty Pabich

agata-crop
Uczennica klasy 8A, Agata Pabich, wygrała ogólnopolski konkurs w ramach tegorocznej edycji projektu "Twoje Dane - Twoja Sprawa"...
W tym roku szkolnym 2019/2020 Komisja Konkursowa w składzie: Urszula Góral, Dyrektor Departamentu Współpracy Międzynarodowej i Edukacji, Urząd Ochrony Danych Osobowych, Marta Mikołajczyk i Katarzyna Lutek, Departament Współpracy Międzynarodowej i Edukacji, Urząd Ochrony Danych Osobowych, dr Barbara Kołdon, Wydziału Pedagogiki, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, wyłoniła zwycięzców ogólnopolskiego konkursu na spot filmowy promujący tematykę ochrony danych osobowych wśród uczniów. Pierwsze miejsce zajęła nasza uczennica klasy 8A, Agata Pabich. W TYM MIEJSCU prezentujemy zwycięski film Agaty, zaś TUTAJ pełną listę zwycięzców. Szkolnym koordynatorem i opiekunem projektu była pani Anna Dajcz. Gratulujemy!