Zagłosuj na „Jedenastkę” w konkursie „Wzorowa łazienka”!

wzorowa (2)
Drodzy rodzice i uczniowie. Bierzemy udział w ogólnopolskim konkursie „Wzorowa łazienka”…

W konkursie szkoły podstawowe z całego kraju mogą wygrać trzy metamorfozy szkolnych łazienek o wartości 30 tysięcy złotych każda. Ponadto 100 placówek ma szanse zdobyć zestawy rocznego zapasu produktów, które pozwolą zadbać o czystość szkolnych toalet. Na stronie www.wzorowalazienka.w.szkole.info zamieściliśmy już galerię prac plastycznych naszych uczniów, na którą internauci mogą oddawać głos! Wygrają oczywiście te szkoły, których galerie zbiorą najwięcej głosów! Szukajcie naszej galerii w TYM MIEJSCU!

Uwaga! Każdy poprawnie oddany głos musi być potwierdzony poprzez kliknięcie w link przesłany na adres e-mail podany podczas głosowania. Zdarza się, że linki potwierdzające głos są automatycznie umieszczane w innych folderach, np. SPAM. Przed wysłaniem głosu warto również sprawdzić poprawność adresu e-mail. Jednocześnie przypominamy, że każdy użytkownik może oddać głos jeden raz dziennie. Po potwierdzeniu oddania głosu na daną szkołę, należy odświeżyć stronę. Wówczas licznik zaktualizuje liczbę głosów. Głosowanie trwa do 30.11.2015 roku.

Poniżej prezentujemy prace z naszej galerii wykonane przez uczniów klasy IIIc.