Zagłosuj na naszą szkołę w plebiscycie „Najfajniejsza Podstawówka 2016”!

sp11-crop
Szkoła Podstawowa nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim znalazła się w plebiscycie organizowanym przez portal naszemiasto.pl…

Organizatorzy tak piszą zapowiadając zabawę: Szkoła podstawowa to pierwszy i chyba najprzyjemniejszy etap edukacji każdego człowieka. Czy też tak uważacie? Czy szkoła do której uczęszczacie lub gdzie posłaliście własne dziecko jest najlepsza w okolicy? Jeśli macie swoją ulubioną podstawówkę to głosujcie! Zobaczymy, która szkoła w powiecie piotrkowskim ma najwierniejszą grupę fanów, która jest najbardziej lubiane i która otrzyma tytuł Najfajniejszej Podstawówki 2016. Plebiscyt potrwa do 19 kwietnia.

Głosować można na trzy sposoby:

- przez SMS (każdy głos mnożony jest 5 razy, brak dziennego limitu oddawania głosów, koszt 1,23 zł z VAT)

- przez Facebook (każdy głos mnożony jest 5 razy, dziennie można oddać 1 głos)

- głosowanie poprzez kliknięcie na stronie (głos nie jest mnożony, dziennie można oddać 5 głosów, wpisujemy tylko kod z obrazka)

Na Szkołę Podstawową nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim można zagłosować w TYM MIEJSCU!

PROSIMY O GŁOSY!!!