ROK SZKOLNY 2015/2016

Już za kilka dni inauguracja roku szkolnego 2016/2017. Na naszych uczniów, którzy powrócą po wakacjach do szkoły, czeka miła niespodzianka. Będzie nią gruntownie odnowiona sala gimnastyczna. O tym ważnym dla naszej szkoły remoncie pisał portal miejski www.piotrkow.pl w tym miejscu, ponadto informacja pojawiła się w TV Piotrków. Tę ostatnią można zobaczyć poniżej.

1 czerwca 2016 roku Telewizja Piotrków, w głównym wydaniu Informacji Piotrkowskich, zaprezentowała relację z Dnia Patrona Szkoły Podstawowej nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim. Relację można zobaczyć poniżej. O tym ważnym dla nas dniu pisał także oficjalny portal miejski www.piotrkow.pl. Z artykułem można zapoznać się w tym miejscu.

Informowaliśmy już, że od trzech lat nasza szkoła uczestniczy w projekcie "Internetowy Teatr TVP", w ramach którego uczniowie mogą oglądać spektakle teatralne dzięki transmisji internetowej. W tym roku nasi uczniowie już dwukrotnie oglądali spektakle. 4 lutego mieli możliwość zobaczenia prezentowanego w Teatrze Muzycznym w Poznaniu przedstawienia „Dookoła karuzeli, czyli dziecko potrafi”, zaś 27 kwietnia "Baśń o Zaklętym Kaczorze" wystawiony przez Teatr Andersena w Lublinie. Przy okazji tych wydarzeń dwukrotnie w naszej placówce gościli reporterzy TVP3 Łódź. Telewizyjne relacje pojawiły się w Łódzkich Wiadomościach Dnia 4 lutego oraz 27 kwietnia. Poniżej podajemy linki do tych relacji.

ŁWD 04.02.2016 (polecamy oglądanie od 17 minuty i 12 sekundy)
ŁWD 27.04.2016 (polecamy oglądanie od 12 minuty i 35 sekundy)

Niedawno pisaliśmy, iż 8 grudnia 2015 roku, w ramach akcji „Bezpieczne dzieciaki”, gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli Urzędu Dozoru Technicznego. Dziś możemy się pochwalić, że informacja o tym wydarzeniu pojawiła się na oficjalnej stronie urzędu www.udt.gov.pl w TYM MIEJSCU. Zapraszamy!

19 marca 2016 roku w w Szkole Podstawowej nr 13 w Piotrkowie Trybunalskim odbył się konkurs ekologiczny „Nie wypalaj trawy, przecież nie zabija się skowronków”. Zdecydowanym zwycięzcą rywalizacji okazała się drużyna naszej szkoły. O tym sukcesie pisał oficjalny portal miejski www.piotrków.pl w TYM MIEJSCU.