I miejsce Natalii Stawarz w konkursie "Bezpieczeństwo w domu i w sieci”

21.11.2019r. o godzinie 16:00 w piotrkowskiej Mediatece odbyło się podsumowanie i uroczyste wręczenie nagród w konkursie na nagranie spotu „Bezpieczeństwo w domu i w sieci”...
Konkurs skierowany był do uczniów klas VI-VIII w ramach projektu „Wesoła rodzina” realizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim. Spośród 16 spotów nadesłanych na konkurs najlepszą okazała się praca uczennicy klasy VIIc Natalii Stawarz. Ponadto naszą szkołę reprezentowali Emilia Toma i Kamil Drozdek. Nauczyciele odpowiedzialni za przygotowanie uczestników do konkursu otrzymali podziękowania. Opiekunem grupy była pani Izabela Jeż. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Nagrodzony spot oraz zdjęcia z wydarzenia można obejrzeć poniżej.