Informacja dotycząca świetlicy szkolnej

swietlica
Przekazujemy ważne informacje dotyczące funkcjonowania świetlicy szkolnej oraz obiadów....
Szanowni Rodzice, karty zapisu do świetlicy i karty zapisu na obiady należy pobrać ze strony internetowej szkoły: www.sp11.piotrkow.pl (zakładka: ,,świetlica/druki”). Jeśli ktoś nie ma takiej możliwości to w wyjątkowych sytuacjach karty wyda kierownik świetlicy lub wychowawca klasy. Wypełnione karty należy wrzucić do skrzynki podawczej umieszczonej przy drzwiach wejściowych do szkoły.

Świetlica szkolna będzie czynna od 02.09.2020 r. (środa) w godzinach 7.30-16.00.

Obiady będą wydawane od 08.09.2020 r. (wtorek) według wywieszonego wcześniej harmonogramu. Przy przelewie za obiady we wrześniu kierownik świetlicy uwzględni nadpłaty z marca 2020 r. (kl. II-VIII).