Podsumowanie licytacji

Oj, działo się, działo!

Dnia 12 lutego 2021 roku nasza szkoła zmieniła się w prawdziwe studio nagraniowe, z którego nadawaliśmy na żywo zorganizowane wraz ze Stowarzyszeniem Help PT licytacje na rzecz rodzin naszych uczniów, którzy ucierpieli w pożarze przy ulicy Wiejskiej 23 stycznia tego roku.

Akcja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania - w czwartek zakończyliśmy część licytacji wspaniałych fantów sportowych (i nie tylko sportowych!) pozyskanych od wspaniałych ludzi dobrej woli. Na piątek zostawione były perełki, cieszące się największym zainteresowaniem. Atmosfera w „studio” była gorąca dzięki ogromnemu zainteresowaniu licytujących.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim osobom i firmom, które przekazały fanty na licytacje, całemu zespołowi czuwającemu nad profesjonalnym przebiegiem transmisji oraz niezwykłym ludziom o wielkich sercach, do których trafiły wylicytowane fanty.

Dzięki Wam możemy pomoc rodzinie z pożaru w zakupieniu sprzętów niezbędnych do wyposażenia domu.

Dziękujemy nauczycielom, którzy w dużej mierze przyczynili się do odniesionego sukcesu. Serdeczne podziękowania dla pana Sławomira Stańczyka za zadbanie o cenne przedmioty na licytacje oraz dla pani Anny Sołtys-Dobrowolskiej, która wraz z panią Joanną Dylong przeprowadziła licytacje fantów.