Procedury postępowania i zachowania w czasie pandemii Covid-19

LOGO SP11 DŁUGIE
Szanowni Państwo Rodzice i Opiekunowie! Drodzy Uczniowie!

Rok szkolny 2020/2021 rozpoczynamy w formie stacjonarnej, co oznacza, że zajęcia dydaktyczno-wychowawcze i opiekuńcze będą prowadzone na terenie szkoły.

Sytuacja epidemiczna w naszym kraju sprawia, że wszyscy jesteśmy zobowiązani przestrzegać zasad higieny i procedur ograniczających ryzyko zakażenia się koronawirusem. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie  uczniów oraz pracowników Szkoły Podstawowej nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim, zgodnie z wytycznymi MEN, GIS i MZ  wprowadzone zostały procedury postępowania i zachowania w sytuacjach szkolnych. Opracowane procedury są umieszczone na stronie internetowej szkoły, prosimy o zapoznanie się z nimi  i ścisłe stosowanie się do nich.

Podstawowym warunkiem skuteczności ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa jest rygorystyczne przestrzeganie zasad higieny osobistej. Konieczne jest również bieżące śledzenie komunikatów GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacji przesyłanych przez dyrektora szkoły lub wychowawców (strona internetowa szkoły, e–dziennik). Wszelkie informacje o zagrożeniu koronawirusem oraz o sposobach zapobiegania można znaleźć na stronie https://gis.gov.pl/Aktualnosci.
Teresa Marczak - dyrektor szkoły

PROCEDURY COVID 19 (pdf) 1.73mb, (Pobrań: 229)