OBWÓD SP NR 11

OBWÓD SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 11 W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

(Załącznik do Uchwały Nr IX/133/19 Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego z dnia 26 czerwca 2019 r.
w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Piotrków Trybunalski)

Baśniowa, Bawełniana, Bazaltowa, Bosmańska, Borsucza, Broniewskiego, Bugajska, Bukowa, Bursztynowa, Ceramiczna, Cytrynowa, Chabrowa, Czarnoleska, Działkowa, Dzieci Polskich, Dolna, Dziewiarska, Daleka, Dobra, Filtrowa, Fajansowa, Garbarska (od Wyzwolenia) numery od 17/19 do 40 parzyste i nieparzyste, Gipsowa, Grzybowa, Gołębia, Goździków, Hoża, Iglasta, Jesionowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jeziorna, Jaśminowa, Korczaka, Kaletnicza, Kleszcz, Korzenna, Krańcowa, Koralowa, Kajakowa, Kapitańska, Leonarda, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Łowiecka, Młynki, Myśliwska, Murarska, Miedziana, Mechaniczna, Miodowa, Niciana, Niedźwiedzia, Odlewnicza, Pawlikowskiego, Podleśna, Pomarańczowa, Pszczela, Poranna, Paproci, Porzeczkowa, Poziomkowa, Piwna, Palmowa, Przędzalniana, Ronalda Reagana, Różana, Rataja, Rzeźnicza, Robotnicza, Rusałki, Rumiankowa, Roślinna, Regatowa, Rejsowa, Sarnia, Skargi, Skłodowskiej – Curie (od numeru 12 do końca – parzyste i nieparzyste), Ślusarska, Ściegiennego, Szmidta, Sulejowska (od Różanej) numery od 14 do 126 parzyste i nieparzyste, Sasanek, Strzelecka, Świtezianki, Stokrotek, Stolarska, Tkacka, Tymiankowa, Wierzejska, Włókiennicza, Witosa, Wapienna, Wrzosowa, Zawiła, Zawilców, Żeglarska, Żywiczna, Żołędziowa, Bednarska, Daliowa, Krasickiego, Krokusów, Liliowa, Łuczników, Macierzanki, Marynarska, Miast Partnerskich, Narcyzów, Orzechowa, Pływacka, Pogodna, Serdeczna.

zgłoszenie - dzieci z obwodu (doc) 0.06mb, (pobrań: 50)

Piątek 19 kwietnia 2024

Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy