Asy z pierwszej klasy

WP_20160414_13_19_35_Pro
Tradycyjnie w czasie Tygodnia Ekologicznego, 14 kwietnia 2016 r. odbyła się w naszej szkole Wiosenna Spartakiada Pierwszaków pod hasłem „Asy z pierwszej klasy”...
Sześcioosobowe reprezentacje klas I rywalizowały w zabawie w formie wyścigów rzędów ilustrowanej wiosenną opowieścią. Odbyły się wyścigi żabek, niedźwiadków, jeżyków, szaraków, pajączków oraz skoki przez przeszkody. Oprócz tego każda klasa przygotowała krótkie hasło-zawołanie związane ze swoim kwiatkiem. Zwyciężyła klasa Ib, II miejsce zajęła klasa Ia, natomiast na III miejscu uplasowała się klasa Ic. Wszyscy uczestnicy otrzymali medale oraz pamiątkowe dyplomy.  Spartakiadę przygotowała oraz przeprowadziła sekcja do spraw promocji zdrowia wraz z opiekunem panią Izabelą Jeż.