Następcy Lewandowskiego w jedenastce!

IMAG1244
Wspaniale zaprezentowali się w ostatnich tygodniach nasi uczniowie w rozgrywanych w Zakopanem i Piotrkowie Trybunalskim turniejach piłkarskich...

Kacper Smolarczyk (VIC) i Jan Jakubczak (VIA), zawodnicy UKS APN Piotrków Trybunalski, zdobyli ze swoją drużyną złoty medal w Turnieju Piłki Nożnej API Cup rozegranym w Zakopanem. Ci sami chłopcy w miniony weekend wywalczyli także srebrne medale podczas Halowych Mistrzostw Okręgu Piotrkowskiego! W tym samym turnieju Maciej Karwulewicz (VIA), zawodnik Piotrcovii Piotrków Trybunalski, zdobył ze swoim klubem brązowy medal. Maciej jednocześnie został wybrany najlepszym zawodnikiem okręgu piotrkowskiego. Całą trójkę zawodników prezentujemy na zdjęciu. Gratulujemy!