Sukces szkolnych pływaków w mistrzostwach naszego miasta!

WP_20140320_030
20 marca 2014 r. odbyły się IV Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego w pływaniu szkół podstawowych klas IV – VI w ramach kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”...
Organizatorami imprezy byli: Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Piotrkowie Trybunalskim. Zawody rozgrywane były seriami na czas w poszczególnych grupach wiekowych na dystansie 25 m stylem dowolnym. II miejsce w kategorii  chłopców klas VI  zajął uczeń klasy VI a – Jakub Kotula z czasem 16,11 s. Ponadto szkołę reprezentowali : Kornelia Bień (IV b), Wiktoria Różańska (Vc), Ida Patury (VIa), Zuzanna Raszewska (VIa), Wiktor Szymański (IVb), Bartłomiej Makuch (IVb), Kacper Tokarski (Vc), Maciej Kotula (Vc) oraz Oskar Szustakiewicz (VIa). W klasyfikacji drużynowej szkoła zajęła  IV miejsce.