Wiosenna Spartakiada Pierwszaków

WP_20140424_002
24 kwietnia odbyła się w naszej szkole "Wiosenna Spartakiada Pierwszaków"...
Poniżej wykaz rozgrywanych konkurencji:

„Wyścig niedźwiadków”: tocznie piłki lekarskiej 1kg do wyznaczonego miejsca prawą , a potem lewą ręką.
„Wyścig żabek”: poruszanie się żabimi skokami do wyznaczonego miejsca, dotknięcie piłki lekarskiej i powrót tym samym sposobem.
”Wyścig jeżyków”: bieg na czworakach do materaca, przetoczenie lub przewrót w przód, dobieg na czworakach do wyznaczonego miejsca, powrót tym samym sposobem .
”Wyścig bocianów”: skoki na jednej nodze do piłki lekarskiej, powrót  na drugiej
  nodze,
„Wyścig szaraków”: skoki zajęcze do wyznaczonego miejsca , powrót biegiem,
„Skoki przez przeszkody”: bieg do ławki gimnastycznej , 3 skoki zawrotne przez ławeczkę, bieg do wyznaczonego miejsca i powrót tym samym sposobem.
„Bieg niedźwiedzi z kamieniem”: bieg z piłką lekarską 2 kg do wyznaczonego miejsca , powrót tym samym sposobem.
„Wyścig pajączków”: poruszanie się w pozycji niskiej /podpór tyłem/ z piłką do wyznaczonego miejsca , powrót tym samym sposobem.