Wyniki konkursu „Sałatka bystrego ucznia”

zdjęcie 30 - konkurs fotograficzny - sałatka bystrego ucznia
W ramach Olimpiady Dobrej Formy odbył się konkurs na „Sałatkę bystrego ucznia”, w dwóch grupach wiekowych: dla klas I – III i IV – VI...
W klasach młodszych chętni uczniowie wykonywali pracę plastyczną na powyższy temat techniką dowolną. Format: A3. Prace zawierały ilustrację sałatki oraz jej przepis. Natomiast zadaniem uczestników klas IV – VI było wykonanie zdjęcia zdrowej i pożywnej sałatki, którą zrobili w domu. Do zdjęcia należało dołączyć przepis. Format zdjęcia 10X15 lub większe. W rywalizacji uczestniczyło łącznie 30 uczniów. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się wyjątkową kreatywnością. Wybór był bardzo trudny, szczególnie wśród uczniów klas młodszych, gdzie nagrodzono aż 14 osób. Prace uczniów można obejrzeć poniżej. Nagrodzeni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki przygotowane przez szkolny samorząd. Mamy nadzieję, że wszyscy będą się tak zdrowo odżywiać!

Nagrodzeni uczniowie w klasach I – III: Michalina Krężel IIb, Dominika Dziembor Ic, Anna Rogalska Ic, Dawid Trzaska Ic, Kamila Pierek Ic, Karolina Wieczorek Ic, Martyna Stańdo IIc, Kacper Zawtonożko IIb, Nikola Mikołajczyk IIb, Karolina Kauc IIb, Adrian Olszewski IIb, Maja Bogusławska IIa, Klaudiusz Piotrowski IIb, Julia Pałubska IIb.

W klasach IV – VI wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce - Kacper Tokarski Vc
II miejsce  - Patryk Rogalski  IVb