Zajęcia do wyboru z wychowania fizycznego

WP_20150324_002
Informujemy, że w bieżącym roku szkolnym uczniowie klas IV – VI mają możliwość wyboru zajęć na lekcjach wychowania fizycznego...

Głównym celem tych zajęć jest  spełnienie oczekiwań uczniów wobec szkolnego wychowania fizycznego poprzez umożliwienie im pogłębienia wiedzy i ukształtowania umiejętności w obszarach, którymi są szczególnie zainteresowani. Uczniowie mają do wyboru następujące formy aktywności ruchowej: piłka siatkowa, piłka koszykowa, piłka nożna, piłka ręczna, tenis stołowy, gry i zabawy ruchowe oraz zajęcia taneczne. W naszej szkole zajęcia z wychowania fizycznego  odbywają się w systemie klasowo – lekcyjnym w wymiarze 3+1 godzina w tygodniu jako zajęcia do wyboru. Zdjęcia z niektórych zajęć możecie zobaczyć poniżej.