"JEDENASTKA" NAJLEPSZA W KONKURSIE "EKOLANDIA"!

Zdjęcie-0230
21 września 2015 roku odbył się konkurs „Ekolandia” dla uczniów klas I - III organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Piotrkowie Trybunalskim.
Drużyna naszej szkoły w składzie Emma Michalska, Weronika Piechocka, Ania Rogalska, Dorota Spas, Natalka Stawarz zajęła pierwsze miejsce na osiem startujących szkół! Konkurs składał się z trzech etapów: quizu i krzyżówki na temat ochrony środowiska, zawodów sportowych oraz tworzenia Ekoluda. Dziewczynki otrzymały nagrody książkowe a także zaproszenie na wycieczkę do Osady Leśnej w Kole 25 września. Podczas wycieczki pan Paweł Kowalski - strażnik leśny - oprowadził uczestników po osadzie i lesie. Opowiedział o zwierzętach oraz roślinach, a także zaprosił na pyszne kiełbaski z ogniska. Zwycięskiej drużynie serdecznie gratulujemy! Poniżej zdjęcia z konkursu oraz wycieczki.