Jedenastka zagrała z WOŚP!

01-crop
Jak już informowaliśmy wcześniej nasza szkoła aktywnie włączyła się w wydarzenia towarzyszące 28. Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się 12 stycznia 2020 roku...
W grudniu zarejestrowaliśmy puszkę stacjonarną, do której przez tydzień cała społeczność szkolna mogła wrzucić symboliczną kwotę na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i dzięki Wam wszystkim nasza szkoła przekazała na rzecz fundacji WOŚP 630 zł! Mało tego! Braliśmy także udział w konkursie „Złota Klasa”, który polegał na zbiórce monet 1, 2 i 5 groszowych. Do akcji zgłosiły się chętne klasy - 2a, 4a, 5c, 7b i 8c i dzięki ogromnemu zaangażowaniu całej społeczności szkolnej nasza placówka uzbierała 29 kg monet o łącznej wartości 674,43 zł zajmując drugie miejsce w powiecie piotrkowskim!

Po raz pierwszy 48 wolontariuszy z naszej szkoły kwestowało na ulicach Piotrkowa Trybunalskiego wspierając akcję. Wszyscy jesteście wspaniali i liczymy na kolejne wsparcie w tego typu akcjach. Miło nam także poinformować że panie Anna Sołtys-Dobrowolska i Wioletta Stankowska są członkami Sztabu WOŚP Piotrkowa Trybunalskiego i to one zagrzewały nas do wspólnej gry przed i podczas 28. Finału.