SUKCES "JEDENASTKI" W KONKURSIE CZYTELNICZYM

książkę nosi (1)
Wspaniale zaprezentował się zespół naszej szkoły w konkursie czytelniczym organizowanym w Miejskiej Bibliotece Publicznej...
5 listopada 2015 roku drużyna w składzie: Julia Pawłowska (IIIa), Agata Pietrowska (IIIa), Justyna Opala (IIIa), Karolina Wieczorek (IIIc) oraz Zuzanna Kafar (IIc) wzięła udział w 3 - etapowym konkursie czytelniczym organizowanym przez MBP pt. „Książkę nosi w sobie każdy... nawet gwiazdy”. Dziewczynki przedstawiły scenkę pt. „Celebrytą być”, następnie napisały test składający się z dwóch części: 1. Znajomość tekstów napisanych przez polskich celebrytów; 2. Przyporządkowanie zdjęć polskich celebrytów z dziś do tych z dzieciństwa. Nasz zespół okazał się najlepszy i dziewczynki zajęły I miejsce ex aequo z drużyną Szkoły Podstawowej nr 13. Dodatkowo jedna z naszych „celebrytek”- Agatka Piertowska została nagrodzona tytułem „Najlepiej odegrana rola celebryty” (Agata „zamieniła się” w Agnieszkę Chylińską). Uczestniczki konkursu oraz nasza szkoła otrzymały dyplomy oraz nagrody książkowe. Gratulujemy!