PODZIĘKOWANIA

Szkoła Podstawowa nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim aktywnie działa na wielu płaszczyznach. Wyrazem tego jest szeroka współpraca z licznymi instytucjami oraz zaangażowanie środowiska szkolnego (rodziców, nauczycieli i uczniów) w wiele projektów i przedsięwzięć. Poniżej prezentujemy kopie podziękowań, dyplomów, listów gratulacyjnych i certyfikatów skierowanych do naszej placówki oraz podziękowań płynących z naszej strony dla zaangażowanych w życie szkoły osób i instytucji. Jesteśmy z nich bardzo dumni i wierzymy, że pokazują one ogromną aktywność całej społeczności szkolnej. Zachęcamy do oglądania!

Poniedziałek 28 września 2020

Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon